Kundtjänst - Kontakta oss

Skicka ett meddelande

 

Kontakta oss på Jordelit

Behöver ni komma i kontakt med någon på Jordelit? På denna sidan hittar du hela Jordelits personalstyrka.

Tel 031-87 70 70

Kontor/Butik: Argongatan 22, 431 53 Mölndal 

Lager/leverans: Elementvägen 2, 437 36 Lindome

VD

Thomas Johansson

Säljare

Telefonnummer:
031-761 43 71

thomas@jordelit.se

Sälj och Marknad

Johan Milsta

Försäljnings- och marknadschef

Fotboll/Park

Telefonnummer:
0709-90 09 12

johan@jordelit.se

Henrik Schüler

Försäljnings- och marknadschef 

Golf

Telefonnummer:
0736-96 32 03

henrik@jordelit.se

Anders Askmo

Säljare

Telefonnummer:
0768-94 92 60

anders.askmo@jordelit.se

Niclas Karlsson

Säljare

Telefonnummer:
0733-10 00 68

niclas@jordelit.se

Erik Svärd

Säljare

Telefonnummer:
0702-60 70 27

erik@jordelit.se

Andreas Bäckström

Säljare

Telefonnummer:
0706-69 90 32

andreas.backstrom@jordelit.se

Patrik Ewerstein

Säljare

Telefonnummer:
0705-12 01 74

patrik@jordelit.se

Dick Fröberg

Säljare

Telefonnummer:
0705-45 10 92

dick@jordelit.se

Maja Grudeborn

Marknadsföring/Innesälj

Telefonnummer:
0704-37 30 52

maja@jordelit.se

Inköp och ekonomi

Peter Lindemark

Leverantörsansvarig

Telefonnummer:
0709-94 24 20

peter@jordelit.se

Mia Johansson

Fakturering

Telefonnummer:
031-761 43 80

mia@jordelit.se

Helena Sobel

Ekonomi

Telefonnummer:
031-761 43 89

helena@jordelit.se

Leverans och lager

Tobias Hjertman

Lager/Leveransansvarig

Telefonnummer:
031-761 43 87

tobias@jordelit.se

Tobias Hollstig

Lager

Telefonnummer:
031-761 43 83

tobias@jordelit.se

Christian Von Wachenfeldt

Lager

Wheels4u

Staffan Johansson

Ansvarig Wheels4u

Telefonnummer:
0708-11 24 99

staffan@wheels4u.se